Основні напрямки діяльності

– Організація, налаштування та технічний супровід системи оперативних відеоконференцій.

– Впровадження системи відеолекцій із можливістю участі викладачів з інших вузів України та світу в режимі відеоконференції.

– Впровадження, налаштування та технічний супровід системи телемедицини в навчально практичних центрах та дистанційною передачею кардіограм в кардіологічний центр університетської лікарні, та зображень з мікроскопа на кафедру паталогічної анатомії.

– Створення та впровадження комп’ютерних програм для семестрового та щоденного електронного тестування студентів згідно навчального процесу.

– Обслуговування навчальних лекційних залів мультимедійним супроводом.

– Забезпечення функціювання університетської мережі, web-порталу та доступу до мережі Іnternet медичного університету.

– Обслуговування комп’ютерних класів та ремонт комп’ютерної техніки .

– Ремонт та обслуговування, профілактичний огляд, наладка, настройка обладнання та приладів медичного призначення, університету з метою підтримання обладнання в робочому стані, та дотримання експлуатаційних характеристик.

– Проведення пусконаладних і монтажних робіт по введенню нової медичної техніки, ремонту складного медичного обладнання. При необхідності викликати для проведення цих робіт спеціалістів заводів-виробників або інших організацій і приймання по акту виконаних ними робіт.

– Періодичний профілактичний та технічний огляд обладнання університету, надання технічних консультацій по ефективному використанню техніки і контроль за веденням технічної документації на цінне обладнання.

– Складання актів технічного стану обладнання.

– Видача технічних заключень на списання морально і фізично застарілих моделей обладнання та приладів .